Reference

Dobrý den paní Svobodová,

Na Štědrý den jsem si jako vtípek udělala těhotenský test (takové to klišé - nejlepší vánoční dárek... haha... ). Jenomže ten test ukázal 2 čárky. Tak jsem v úžasu zamáčkla své vykulené oči a běžela dělat štědrovečerní snídani a pak byl zmatek a už prostě nebylo kdy na to moc (pro mě naštěstí) víc myslet. Na půlnoční jsme zuřivě zpívala nahlas koledy, abych vyzpívala nervozitu. 27.12. jsem si koupila další test a zase 2 čárky. Dneska zase 2 čárky. Už bych to asi měla začít brát jako znamení větší pravděpodobnosti, že test nelže. Jsem na nervy, zaražená a nemůžu tomu uvěřit. Snažím se své ranní rozcvičky a vegetariánskou stravu přizpůsobit něčemu potenciálně vznikajícímu a Vám bych chtěla strašně moc poděkovat. Ani nevím, jak to napsat!!!! Nevím, jestli to je pravda - ke gynekoložce jsem se nedovolala, ale 3 testy už možná nelžou :O Uvidíme po Novém roce :-) Každopádně to, že se 2 čárky u MĚ vůbec kdy ukázaly, ukazuje, že jste nejlepší, nejúžasnější a že jsem strašně vděčná, že mně Vás život poslal do cesty !!!!!!!!!!

Děkuji a přeju Vám všechno nej a ještě víc!

Radka J.

Dobrý den paní Svobodová,

Jen jsem Vám chtěla dát vědět, že zázraky se dějí a na jednom máte zásluhu možná i Vy :) Hugo se narodil v polovině listopadu a je dokonalý:)Tak jsem Vám chtěla poděkovat nejenom za něj, ale i za všechny návštěvy u Vás, ze kterých jsem pokaždé odcházela absolutně o 100% lépe naladěná.Mějte se moc hezky a díky za to, že děláte to, co děláte.

Lenka S.

Dobrý den paní Svobodová,

moc Vám děkuji nejen za Vaši středeční masáž a uvolnění pánevního dna, ale celkově za hrozně příjemný čas u Vás a nečekaný pocit zklidnění, že to těhotenství je opravdu dar shůry, a že i porod a vše kolem toho dobře dopadne. Byla jste mi asi dalším nečekaným andělem, který přišel a povzbudil a dodal sílu a víru, že vše je jak má být. I když si to asi neuvědomujete ;)

To "bio jablko" bylo výborné, ještě jednou děkuji a hlavně hrozné milé překvapení - přesně to, co na životě miluji, že kromě těžkých chvil je plný tolika drobných nečekaně milých setkání a "obdarování".

Doufám, že jste stihla být včas na vyzvednutí dětí, a že jste si užila i koncert, o kterém při cestě od Vás padla zmínka.

Každopádně Vám ještě jednou moc za vše děkuji a těším se na další viděnou v lednu.

S přáním pěkného víkendu,

Hanka F.

Dobrý den,

ráda bych Vám zatím alespoň takto emailem chtěla moc poděkovat za pomoc s přípravou na porod.

21.11. ve 3:25 se nám narodila naše malá Eliška a podařilo se nám to přirozenou cestou. Dokonce bych řekla, že to bylo vcelku rychlé, do porodnice jsme dorazili v 0:30 hod. Moc si teď užívám, že jsem narozdíl od prvního porodu SC použitelná a mohu se hýbat a fungovat.

Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji příjemný start do nového týdne.

Anna V.

Dobrý den, paní Svobodová, moc Vás zdravím!

Jak už jsem psala v SMS, tak už mám toho svého chlapečka v náručí. Narodil se přesně na termín a zvládli jsme to spolu dobře :-)

Pro mě bylo moc fajn po té terapii u Vás, že se mi hezky uvolnila záda i krk, takže jsem až do porodu neměla žádná pohybová omezení či bolesti. Ještě jsem den před termínem nachodila s děckama 6 km (ale to už bylo taky cílené, chtěla jsem to trochu pošťouchnout, což se podařilo:-)

Porod probíhal hladce, v poklidu, tentokrát jsem oproti jiným porodům cítila ještě navíc změnu k lepšímu v tom, že se mi o fous lépe dařilo prodýchávat ty kontrakce během té otevírací fáze. Nevím, zda i tomu přispěla masáž u Vás, ale věřím, že také. Tak to jsem byla ráda.

Teď už jsme tedy z porodnice doma a sžíváme se v šesti. Je to slušný hukot! Ale máme se dobře. Děcka jsou z Benjamínka nadšení, manžel naměkko a já taky. Zase po delší době takové miminečko s námi, jsem moc zvědavá a těším se na poznávání, kdo že si nás to tentokrát vybral...

Mějte se krásně a těším se zase někdy na příjemné setkání.

Johana M.

Dobrý den paní Svobodová,

velmi ráda bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovala za včerejší "napravení" a velmi cenné rady.

Musím říci, že jsem vůbec nevěděla, co mě u Vás čeká, ale výsledkem jsem nadšená. Je mi strašně dobře, mám pocit, jako bych shodila obrovskou zátěž a cítím se skvěle :)

Moc jste mi pomohla, velmi děkuji za příjemné setkání a přeji Vám hodně spokojených klientů a sluníčkových dnů :).

Hezký den

Veronika A.

Dobrý den, paní Radano.

Chtěla bych Vám poděkovat za přístup i péči, kterou jste mi dnes věnovala. Je úžasné jak ženám pomáháte. Cítím vděčnost za takové lidi, jako Vy, kteří mi přicházejí do života. Pro mě = jsem na dobré cestě J Děkuji také za nasměrování, kudy bych se mohla vydat hledat další posuny.

Dokud mě ještě máte v paměti, tak jsem Vám chtěla říct, že „4letý“ má Bechtěreva 4.stupně. Za ty 4 roky se mnou se mu rozvoj podařilo úplně zastavit. Nicméně, páteř má do půlky zad zavápněnou. To jen tak jako bonus k vyprávění.

Ještě jednou moc děkuji a těším se, jak na Vaši nápravu bude reagovat mé tělo a jaká bude menstruace.

Mějte pěkné dny a těším se na leden J

Veronika K.